Naše služby

Největší prodejci elektroinstalačního materiálu, mezi které ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. bezpochyby patří, musí mít mimo prodeje elektroinstalačního materiálu vypracován i související funkční systém poskytování služeb v rámci své působnosti. Z tohoto důvodu Vám mimo jiné nabízíme:

  • sluzby_cenove_kalkulace.jpg Cenová kalkulace Na základě požadavku zákazníků jsme vždy připraveni vypracovat cenovou kalkulaci na základě poptávky či výkazu výměr. Nabídneme vám co možná nejoptimálnější technické řešení spojené s konkrétní realizací.
  • sluzby_tech_podpora.jpg Technická podpora Hlavním prostředkem činnosti, kterou poskytujeme našim zákazníkům, je ucelená technická podpora týkající se návrhů výpočtů osvětlovacích soustav, návrhy konstrukcí rozvaděčů na základě předložených technických projektů nebo námi navržených řešení. K tomu, abychom poskytli našim zákazníkům co nejpřesnější informace, nám napomáhá spolupráce s našimi dodavateli a projektanty. Náš specializovaný a vyškolený personál je vám vždy připraven pomoci i v předrealizační fázi. Samozřejmostí je poradenství při nákupu zboží a zodpovězení veškerých technických dotazů v jakékoliv oblasti spojené se širokým sortimentem v oblasti elektroinstalačního materiálu. V rámci možností se snažíme našemu zákazníkovi poskytnout optimalizované a cenově výhodné řešení.
  • sluzby_logistika.jpg Doprava K rozhodujícím přednostem naší společnosti patří transport a manipulace se zbožím i možnost vlastní distribuce. Důležitým faktorem pro nás je schopnost zajistit dostupnost do každého místa dle přání zákazníka a to pružně a rychle s využitím dopravních společností, které patří k předním na trhu. Přepravy, vykládky a manipulace se zbožím jsou prováděny dobře vyškoleným personálem, což zaručuje nejvyšší kvalitu.
  • sluzby_ekologie.jpg Ekologie a životní prostředí Plně si uvědomujeme důležitost, kterou má likvidace ekologicky nebezpečných odpadů z oblasti elektromateriálu, a proto i naše společnost zajišťuje služby související s touto činností včetně potvrzení o ekologické likvidaci. Pro zpětný odběr elektroodpadu spolupracujeme s autorizovanými obalovými společnostmi EKO-KOM a Ekolamp, které zajišťují sdružené plnění povinností odběru a využití odpadu z obalů vyplývajících ze zákona č. 477/2001 Sb., o obalech ve znění pozdějších předpisů zákona č. 94/2004 Sb. Správnou likvidací těchto produktů pomůžeme zachovat cenné přírodní zdroje a napomáhat prevenci potenciálně negativních dopadů na životní prostředí a lidské zdraví.
  • sluzby_reklamace.jpg Reklamace Přesto, že usilujeme o Vaši maximální spokojenost, může se stát, že budete mít se zakoupeným výrobkem problém. V takovém případě udělá náš reklamační technik vše pro to, abychom Váš problém vyřešili co nejrychleji k Vaší plné spokojenosti.
  • uvod-VP2.jpg Věrnostní program Vážení zákazníci, jako poděkování za stávající i budoucí odběry jsme pro Vás připravili nový zdokonalený věrnostní bonusový program, kde Vám budou za odebrané zboží přidělovány body. Za nasbírané body získáte "Slevovou poukázku", kterou bude možné uplatnit při nákupu veškerého nabízeného sortimentu, na všech prodejních místech firmy ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.

Napište nám

Napište nám. Na váš dotaz odpovíme do 24 hodin